Odstartovala Běžecká liga roku 2022!

• 7.5.2022
  • Markéta Neradová
Na atletickém stadionu Vysokého učení technického v Brně se ve dnech 27. a 28. dubna konalo první kolo Běžecké ligy roku 2022 jako přebor rezortu Ministerstva obrany. Závodilo se v ženských a mužských kategoriích rozdělených podle věku a účastnilo se celkem 134 sportovců.
Ženskou kategorii závodu na 4,5 km ve věku 40 a více let ovládla jakožto tradičně naše fantastická nadporučice Jana Grygarová s časem 18 minut 22 sekund, čímž se stala i absolutní vítězkou napříč ženskými věkovými kategoriemi závodu!
V mužské kategorii závodu na 9 km ve věku 30-39 let obsadil rotmistr Ondřej Čadek skvělé 3. místo a současně se svým časem umístil celkově na 3. místě ve všech věkových kategoriích. Náš poručík Zdenek Jonák v závodě na 9 km ve věkové kategorii 15-29 let obsadil krásné 10. místo!
Nasi příslušníci ukázali parádní běžecké schopnosti, gratulujeme k výsledkům a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů.
V neposlední řadě děkujeme za perfektní reprezentaci našeho praporu!