6. kolo Běžecké ligy se konalo v Bechyni

• 11.10.2022
  • Markéta Neradová
Přes 100 závodníků se včera účastnilo 6. kola Běžecké ligy v Bechyni.
Pro některé byla trať náročnější z důvodu vydatnějších dešťů v posledních dnech a navíc bechyňská běžecká trať je v závěru obohacena o 221 schodů. To však pro naše běžce nebyl problém.
Hodně žhavé želízko v ohni rotmistr Ondřej Čadek předvedl na 7,5 km trati ve druhé věkové kategorii nepřekonatelný výkon a doběhnul si tak pro 1. místo! Svým výkonem jakožto tradičně nezklamala na 5,5 km trati ve třetí věkové kategorii nadporučice Jana Grygarová, která obsadila 1. místo a v první věkové kategorii se umístila na krásném 6. místě poručice Barbora Nováková.
Přes 100 závodníků napříč útvary z celé republiky. Z toho tři závodníci s rakem na rameni. Všichni tři se umístili v první desítce a co víc, dva stáli na bedně nejvýš!
To zaslouží velkou gratulaci a obrovskou poklonu!